Dzisiaj jest: 24 Kwiecień 2024    |    Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

Matematyczne zmagania trzecioklasistów

Uczniowie naszej szkoły po raz czwarty biorą udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Mała Liga Zadaniowa” dla klas III szkół podstawowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie. Konkurs składa się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Za nami już dwa etapy. Najwyższe wyniki w szkole na etapie rejonowym uzyskali Kevin Będziechowski i Mateusz Badalewski i zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku w Wąbrzeźnie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników etapu rejonowego. Opiekunem małych matematyków jest Pani Marzena Posłuszna.

• mala_liga_1
  • mala_liga_2