Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
1
6
7
2
3
4
5

Sport w SP 2013/2014

Powiatowe biegi przełajowe młodzieży szkolnej 

W dniu 24.09.2013 r. na obiektach ośrodka wczasowego Casus w Łasinie –biegami przełajowymi nastąpiła inauguracja sportowego roku szkolnego 2013/2014.

WYNIKI INDYWIDUALNE

Szkoły podstawowe

Dziewczęta 800 m

Chłopcy 1000 m

m

Nazwisko i imię

szkoła

pkt

m

Nazwisko i imię

szkoła

1

Jelińska Sara

Rogóźno

22

1

Baranik Marcel

Gruta

2

Jelińska Aleksandra

Rogóźno

20

2

Krawczyk Krystian

Mokre

3

Iwańska Weronika

Wydrzno

19

3

Nasieniewski Jan

Gruta

4

Różyńska Karolina

Wałdowo Szl.

18

4

Kadela Jakub

Lisnowo

5

Kudlewska Patrycja

Rogóźno

17

5

Kirsz Paweł

Szonowo

6

Garlewska Klaudia

Szonowo

16

6

Wyżykowski Jakub

Radzyń Ch.

7

Łęczycka Karolina

Łasin

15

7

Przybylski Mateusz

Szembruczek

8

Jurek Kornelia

Rogóźno

14

8

Kachel Krystian

Lisnowo

9

Szałkowska Sylwia

Lisnowo

13

9

Romanowski Paweł

Radzyń Ch.

10

Szymańska Julita

Wałdowo Szl.

12

10

Adrychowski Karol

Linowo

11

Wiater Natalia

Radzyń Ch.

11

11

Pawlik Marcin

Nicwałd

12

Ogryzek Natalia

Lisnowo

10

12

Żyłowski Albin

Łasin

13

Piętkiewicz Agata

Lisnowo

9

13

Bojdo Norbert

Szonowo

14

Golau Katarzyna

Dusocin

8

14

Jaros Kacper

Słup

15

Janc Monika

Rogóźno

7

15

Szymański Bartosz

Linowo

16

Maksim Natalia

Wydrzno

6

16

Jaros Nikodem

Słup

17

Gurak Martyna

Świecie n. Osą

5

17

Deptuła Nikodem

Nowa Wieś

18

Hus Kinga

Szonowo

4

18

Radziszewski Hubert

Lisnowo

19

Kulczyk Sylwia

Wałdowo Szl.

3

19

Arendt Kacper

Nicwałd

20

Powałka Paulina

Mokre

2

20

Weiss Grzegorz

Łasin

 

Pozostałe dziew. po 1 pkt:    Dziarska W. – Lisnowo, Górska J. – Gruta, Sowińska A. – Szonowo, Antczak K. – Gruta, Włodarczyk J. – Rogóźno, Fedrau K. – Nicwałd, Hejnowska A. – Szembruczek, Kalinowska K. – Nicwałd,  Buczkowska J. – Boguszewo, Witos M – Plemięta, Ziółkowska W. – Lisnowo, Rafalska J. – Linowo, Tarkowska A. – Bursztynowo, Junkier A. – Radzyń Ch. , Biegajska A. – Bursztynowo, Malinowska K. – Łasin, Chojnacka W.- Szembruczek, Wiącek M. – Plemięta, Gronek A. – Łasin, Sadowska W. – Boguszewo, Szymlet A. –Radzyń Ch.

 

Pozostali chłop. po 1 pkt:      Przybylski M. – Łasin, Szczepański S – Mokre, Ronkowski M. - Dusocin, Lewandowski S. – Mokre, Rynkowski W.- Rogóźno, Kruszyński F.-  Lisnowo, , Kubal D. – Linowo, Szczawiński K. – Dusocin, Kuszyński Ł- Rogóźno, Badalewski P. – Bursztynowo, Sornat K. – Łasin, Hulewicz W. – Rogóźno, Krzeszewski K. – Rogóźno, Bonkowski M.. – Gruta, Waszewski P. – Gruta, Rutkowski K. – Łasin, Kirstein M. – Radzyń Ch., Sowiński M. – Radzyń Ch., Jadziński J. – Rogóźno, Janc E. – Rogóźno, Wacławski K. – Radzyń Ch., Plitt J. – Szonowo, Mielewczuk D. – Radzyń Ch.,Grabowski M. – Białochowo, Błażejowski M. – Radzyń Ch., Maksim M. –Radzyń Ch.

 

Wyniki Zespołowe

Gmina

Szkoły podstawowe

Szkoły gimnazjalne

dziew.
pkt

chłop.
pkt

razem pkt

miejsce

dziew.
pkt

chłop.
pkt

razem pkt

miejsce

Grudziądz

44

29

73

5

51

27

78

5

Gruta

8

71

79

4

49

62

111

1

Łasin

63

42

105

½

46

34

80

¾

Radzyń Ch.

13

35

48

6

29

53

82

2

Rogóźno

83

22

105

½

48

14

62

6

Świecie n/Osą

41

58

99

3

23

57

80

¾

GALERIA

 

MTB

Drużyna z naszej szkoły zajęła V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Grudziądzkiego w Kolarstwie MTB.
Skład naszej drużyny: Sowiński Marcelo, Kirstein Marcel, Wyżykowski Jakub, Wróblewski Radek, Mielewczyk Dorian, Wacławski Kamil, Ruchalski Kamil, Kruk Filip, Jeziorski Krystian, Kwiryng Dawid.

GALERIA

 

"6" PIŁKARSKIE

Dnia 02.10.2013 r. w Małym Rudniku odbyły się turnieje w „ 6” piłkarskich dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych

Szkoły podstawowe

Wyniki chłopców

eliminacje

 

Grupa A

Grupa B

Zawda – Gruta 2:1 (1:1)

Radzyń Ch. – Linowo 2:0 (1:0)

Gruta – Rogóźno 2:2 (0:2)

Linowo – Sosnówka 1:2 (0:1)

Rogóźno – Zawda 0:1 (0:1)

Sosnówka – Radzyń Ch. 1:4 (0:2)

 

finał

 

o miejsce 5 - 6

Rogóźno –Linowo

0:3 (0:2)

o miejsce 3 - 4

Gruta – Sosnówka

0:3 (0:1)

o miejsce 1 - 2

Zawda – Radzyń Ch.

2:2 (1:1) karne 2:4

 

Kolejność ostateczna:

1 m – Radzyń Ch.,

2 m – Zawda,

3 m – Sosnówka,

4 m – Gruta,

5 m – Linowo,

6 m – Rogóźno.

 

Zespół z Radzynia Chełmińskiego:

Strzyżewski K., Romanowski P., Mielewczyk D., Bryliński M., Sowiński M., Maksim M., Wyżykowski J., Placiński F., Wacławski K., Tocki M.

GALERIA

W dniu 15.10.2013 roku w Zespole Szkół w Radzyniu Chełmiskim odbył się ćwierćfinał wojewódzki w "6" piłkarskich chłopców. Drużyna naszych piłkarzy zajęła III miejsce. Gratulujemy!

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

Na obiektach ośrodka wypoczynkowego Casus w Łasinie dnia 9.10.2013 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych.

 

 

 

Szkoły Podstawowe – wyniki

 

M-sce

dziewczęta - 8 x 800 m

M-sce

chłopcy – 8 x 1000 m

1.

SP Rogóźno

1.

SP Lisnowo

2.

SP Łasin

2.

SP Łasin

3.

SP Lisnowo

3.

SP Rogóźno

4.

SP Gruta

4.

SP Radzyń Chełmiński

 

   ----------

5.

SP Gruta

 

  -----------

6.

SP Mokre

 

 

 

 

Zespół z Radzynia Chełmińskiego:

Budzich J., Cieślak Sz., Lewadowski S., Maksim M., Wyżykowski J., Romanowski P., Siemianowski B., Kirstein M., Kruk F.,

GALERIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINIPIŁCE RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Turnieje odbyły się w Zespole Szkół w Radzyniu Chełmińskim w dniach 29 i 30.10.2013 r. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentowały wszystkie gminy powiatu grudziądzkiego.

Kolejność ostateczna

 

Dziewczęta

Miejsce

Chłopcy

Łasin

1

Radzyń Chełmiński

Radzyń Chełmiński

2

Gruta

Gruta

3

Świecie nad Osą

Ruda

4

Łasin

Świecie nad Osą

5

Rogóźno

Szembruczek

6

Ruda

Zespół dziewcząt z Radzynia Ch.:    Junkier A., Wiater N., Adamczyk M., Szymlet A., Tworek K., Wiater E., Koniecka M., Schodowska E., Tomaszewska M., Cienkusz M.

Zespół chłopców z Radzynia Ch.:    Wacławski K., Placiński F., Maksim M., Kruk F. Romanowski P., Sowiński M., Bryliński M., Mielewczyk D., Budzich J., Pesta A., Bryliński M.

GALERIA

 

VIII Halowe Mistrzostwa LA

Zawody odbyły się 16.12.2013 r. w Hali GKS „OLIMPIA”. Udział wzięły reprezentacje wszystkich gmin powiatu!  We wszystkich konkurencjach (poza skokiem wzwyż – 1)  startowało po dwoje  z gminy.

SZKOŁY PODSTAWOWE – wyniki

dziewczęta                  60 m – pomiar elektroniczny                       chłopcy

1.  Iwańska Weronika -  Wydrzno

9,38

1.  Kucharczyk Jan - Mokre

8,40

2.  Hulewicz Oliwia – Rogóźno

9,47

2.  Ronkowski Mateusz – Dusocin

9,10

3.  Powałka Paulina - Mokre

9,50

3/4 Kirstein Marcel- Radzyń Ch.

9,16

4.  Kowalska Weronika - Piaski

9,56

¾ Watroń Jacek - Rogóźno

9,16

5.  Olech Vanessa - Łasin

9,58

5. Kuszyński Łukasz – Rogóźno

9,23

6.  Suchocka Edyta - Lisnowo

9,70

6. Siemianowski Bartek – Radzyń Ch.

9,42


300 m – pomiar elektroniczny

1.   Jelińska Sara – Rogóźno

53,51

1.  Staszczyk Emanuel – Łasin

50,34

2.   Salwowska Nikola – Ruda

56,36

2.  Bojdo Norbert Szonowo

51,96

3.   Falkowska Wiktoria – Mokre

57,26

3.  Szczawiński Krzysztof – Dusocin

52,54

4.   Rafalska Katarzyna – Gruta

57,74

4.  Jadziński Jakub – Rogóźno

52,60

5.   Wojtowicz Oliwia – Łasin

58,26

5.  Janc Eryk – Rogóźno

52,70

6.   Włodarczyk Julia – Rogóźno

58,67

6.  Długosz Jakub – Świecie n. Osą

53,14


600m/1000m – pomiar elektroniczny

1. Łęczycka Karolina -  Łasin

2.05,94

1.  Kachel Krystian – Lisnowo

3.30,73

2. Jelińska Aleksandra - Rogóźno

2.09,13

2.  Kirsz Paweł  - Szonowo

3.36,05

3. Jurek Kornelia – Rogóźno

2.11,64

3.  Krawczyk Krystian – Mokre

3.36,73

4. Różyńska Karolina – Wałdowo

2.14,95

4.  Nasieniewski Jan – Gruta

3.40,72

5.Gurak Martyna – Świecie n. Osą

2.15,43

5.  Baranik Marcel – Gruta

3.47,86

6. Kowalska Natalia -Łasin

2.17,65

6.  Kadela Jakub – Lisnowo

3.55,06


Skok w dal

1. Strzelczyk Zuzanna - Dusocin

4,28

1. Kaszycki Krzysztof - Piaski

4,45

2. Urbanek Gabriela - Rogóźno

4,18

2. Stęplowski Mikołaj – Mokre

4,35

3. Stawicka Weronika – Ruda

3,85

3. Jeziorowski Adrian – Gruta

4,21

4. Bałdyga Aleksandra - Łasin 

3,80

4. Sornat Karol – Łasin

4,08

5. Hus Kinga - Szonowo 

3,63

5. Adrychowski Karol – Linowo

4,05

6. Junkier Aleksandra – Radzyń Ch.

3,54

6. Zająkała Jakub – Łasin

4,02


Skok wzwyż

1. Nartowska Natalia Wydrzno

115

1. Wacławski Kamil – Radzyn Ch.

125

2.  NM

 

2. Kretkowski Jacek – Wydrzno

120

3.  NM

 

3.   NM

 

 

Wyniki zespołowe

 




Gmina

szkoły podstawowe

gimnazja




Razem pkt




Miejsce

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

Grudziądz

38

47

44

36,5

165,5

1

Gruta

11

16

21

28,5

76,5

4

Łasin

37

25

25

19

106,0

2

Radzyn Chełmiński

8

15,5

15

17

55,5

6

Rogóźno

35

18,5

4

6

63,5

5

Świecie nad Osą

11

18

29

30

88,0

3

GALERIA