Dzisiaj jest: 17 Luty 2019    |    Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
1
6
7
2
3
4
5

Rok 2009/2010

 

Czwartki lekkoatletyczne

 

Skład drużyny: Sobota   Jagoda, Jarska Klaudia, Mejka Aleksandra, Polkowska Katarzyna, Lewandowska Natalia, Jarska Malwina, Szyszkowski Mariusz, Przytuła Kewin, Kułakowski Tomasz, Stachowiak Przemysław, Kowalski Patryk, Wojciechowski Bartosz, Tomaszewski Jakub, Elminowski Dawid, Ostrowski Marcel i  Swół Mateusz.                                                      

 

?Finały Grudziądzkich Czwartków LA? - Grudziądz: Sobota Jagoda, Lewandowska Natalia, Jarska Malwina, Szyszkowski Mariusz, Przytuła Kewin, Tomaszewski Jakub, Elminowski Dawid.

1000 m ? I miejsce ? Tomaszewski Jakub

   III miejsce ? Elminowski Dawid

    II miejsce ? Przytuła Kewin

skok wzwyż ? I miejsce ? Jarska Malwina

rzut piłeczką palantową ? I miejsce ? Szyszkowski Mariusz

 

                                      

 

 ?Ogólnopolskie Finały Czwartków LA? ? Warszawa:

 

1000 m ?24 miejsce ? Tomaszewski Jakub

     29 miejsce ? Elminowski Dawid

skok wzwyż ? 17 miejsce ? Jarska Malwina

rzut piłeczką palantową ? I miejsce ? Szyszkowski Mariusz 

 

?Europejskie Finały Czwartków LA? ? Warszawa:

 

rzut piłeczką palantową ? I miejsce ? Szyszkowski Mariusz

 

          

  

                                                                 

 

08.06.2010 r.             Powiatowe mistrzostwa w kolarstwie górskim ? MTB

 

Skład drużyny chłopców: Tomaszewski Jakub, Elminowski Dawid, Duchniak Dawid, Szyszkowski Mariusz, Stachowiak Przemysław, Kowalski Patryk, Lewandowski Marek, Lewandowski Wojciech, Kamiński Krystian.

Skład drużyny dziewcząt:

 

Drużynowo: IV miejsce

 

17.05.2010 r.                                      Trójbój lekkoatletyczny

 

Chłopcy ? I miejsce

Skład drużyny: Szyszkowski Mariusz, Przytuła Kewin, Kułakowski Tomasz, Stachowiak Przemysław, Kowalski Patryk, Wojciechowski Bartosz.

Chłopcy awansowali do finału wojewódzkiego w trójboju LA, który odbył się 07 czerwca 2010 r. w Toruniu, gdzie zajęli VIII miejsce.

                                                                      

 

17.05.2010 r.                           Czwórbój lekkoatletyczny

 

Chłopcy ? I miejsce

Skład drużyny: Elminowski Dawid, Kawczyński Daniel, Tomaszewski Jakub, Zalewski Paweł, Eichberger Patryk, Krawczewicz Piotr.

Chłopcy awansowali do półfinału wojewódzkiego w czwórboju LA, który odbył się 19 maja 2010 r. w Grudziądzu, gdzie zajęli XIII miejsce.

 

                                                                    

 

Dziewczęta ? III miejsce

Skład drużyny: Grądzka Patrycja, Lewandowska Natalia, Wrzesińska Maja, Jarska Malwina, Kawalec Karolina, Gimińska Dominika.

 

26.04.2010 r.                                  ?5? piłkarskie

 

Chłopcy -  II miejsce

 

Skład drużyny: Mosiołek Sebastian, Elminowski Dawid, Tomaszewski Jakub, Kawczyński Daniel, Kowalski Krzysztof, Zalewski Paweł, Szyszkowski Mariusz, Przytuła Kewin   

     

        

 

16.12.2009 r.      Halowe Mistrzostwa Powiatu Grudziądzkiego w lekkiej atletyce

 

skok w dal   

I miejsce - Szyszkowski Mariusz (4,28)

skok wzwyż

I miejsce ? Jarska Malwina (125)

II miejsce ? Knapp Kamil (135)

60 m

II miejsce ? Lewandowska Natalia (9,22)

300 m

II miejsce ? Nowicka Paulina (57, 05)

600 m

III miejsce ? Rajnik Daria (2.19,70)

1000 m

I miejsce ? Tomaszewski Dawid (3.33,14)

III miejsce ? Elminowski Dawid (3.40,11)

 

         

 

12.11.2009 r.                             Minipiłka ręczna

 

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce i zakwalifikowały się do ćwierćfinałów wojewódzkich gdzie zajęły III miejsce.

 

Skład drużyny: Lewandowska Natalia, Gimińska Dominika, Jarska Malwina, Szyman Karolina, Sitkowska Kinga, Wrzesińska Maja, Nowicka Paulina, Kawalec Karolina, Rajnik Daria, Kaczmarczyk Katarzyna, Rynduch Karolina, Ruchalska Amanda, Bieniek Joanna    

 

       

 

Chłopcy -  III miejsce

 

 Skład drużyny: Mosiołek Sebastian, Elminowski Dawid, Tomaszewski Jakub, Kawczyński Daniel, Koniecki Sylwester, Kowalski Krzysztof, Ostrowski Lubosz, Zalewski Paweł, Zieliński Kamil, Knapp Kamil, Koniecki Piotr, Grabowski Martin

 

          

 

07. 10.2009 r.                       Sztafetowe Biegi Przełajowe

                                                  

Chłopcy  -  II miejsce 

                                                             

Skład drużyny: Elminowski Dawid, Kawczyński Daniel, Duchniak Dawid, Eichberger Patryk, Tomaszewski Jakub, Sujkowski Bartłomiej, Lewandowski Marek, Kamiński Krystian, Jaworski Bartosz, Szyszkowski Mariusz