Dzisiaj jest: 14 Listopad 2018    |    Imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
1
6
7
2
3
4
5

Zajęcia pozalekcyjne w SP w r.szk. 2016/2017

 L.p.

Nazwa formy

Nazwisko i imię nauczyciela

  1.  

Koło języka angielskiego dla uczniów kl. II-III

Becker Jagoda

  1.  

Samorząd Uczniowski SP

  1.  

Szkolne Koło Caritas

Buchalski Zbigniew

  1.  

Chór szkolny

Czmoch Beata

  1.  

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla ucz. kl. V

Głuszkowski Jacek

  1.  

Koło matematyczne dla ucz. kl. VI

Grabowska Iwona

  1.  

Konsultacje z matematyki dla ucz. kl.IV

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. kl.IIa

Jaworska Lidia

  1.  

Koło ekologiczno- turystyczne dla ucz. klas I-III

  1.  

Koło rękodzieła artystycznego dla ucz. klas II-III

Karczewska Dorota

  1.  

Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dziewcząt

Kopczyńska Małgorzata

  1.  

Koło taneczne – Małe Cheeleaders

Kowalewska Wiesława

  1.  

Zajęcia wyrównawcze dla ucz. kl. IIIc

  1.  

Zajęcia plastyczne dla ucz. klas I-III

Lewandowska Ilona

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. kl. IIc

  1.  

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego/ P.Poż.

Małecki Władysław

  1.  

Koło informatyczne

  1.  

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze

 „Wiem więcej” dla ucz. kl. II i III

Marcinkowska Mariola

  1.  

Zajęcia uzupełniające wiedzę programową dla ucz. kl. IIIa

  1.  

Zajęcia opiekuńcze

Mathiak Karolina

  1.  

Zajęcia opiekuńcze

Matuszczak Emilia

  1.  

Koło przyrodnicze dla ucz. kl. IV-VI

Michalska Gabriela

  1.  

Kuferek tajemnic

Barbara Mejka

  1.  

Zajęcia wspomagające dla ucz. kl. Ib

  1.  

Kółko historyczne „Spotkania z historią”

Mielewczyk Violetta

  1.  

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

  1.  

Koło matematyczne / zajęcia wyrównawcze dla ucz. kl. V

 Nowicka Anna

  1.  

Zajęcia wyrównawcze dla ucz. kl. IV

  1.  

Koło matematyczne dla ucz. kl. III

Posłuszna Marzanna

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. kl. IIb

  1.  

Zajęcia z języka angielskiego dla ucz. klas VI

Przanowska –Szałecka Marta

  1.  

Zajęcia relaksacyjne dla ucz. kl. Ia/ Szkolne Koło PCK

Rajnik Iwona

  1.  

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla ucz. kl. Ia

  1.  

Koło taneczne Cheerleaderki  dla ucz.  kl. V-VI

Sadłowska Mirosława

  1.  

Zajęcia sportowe dla chłopców

  1.  

Zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej

Schodowska Barbara

  1.  

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze dla ucz. kl. I-III

Stanisławska Maria

  1.  

Zajęcia uzupełniające wiedzę i umiejętności dla ucz. kl. IIIb

  1.  

Koło przyrodnicze -KMO ( Klub Młodego Odkrywcy)

 Schmidt Hanna

  1.  

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla ucz. kl. VI

  1.  

Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla ucz. kl. IV

Szaga Hanna

  1.  

Zajęcia socjoterapeutyczne

  1.  

Koło języka angielskiego dla  uczniów  dla ucz. kl. VI

Wantoch – Rekowska Paulina

  1.  

Zajęcia opiekuńcze

Wyrwich Janina

  1.  

Koło teatralne dla ucz. kl. IV-VI

 Żuchowska Beata

  1.  

Zajęcia wspomagające z języka polskiego dla ucz. kl. V