Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2019    |    Imieniny: Nina, Celina, Walerian
1
6
7
2
3
4
5

Tabela zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć dodatkowych

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

  1.  

Mariola Marcinkowska

Kółko kreatywności „Wiem więcej”

III a

Poniedziałek

12:50-13:35

  1.  

Mirosława Sadłowska

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

III (dz)

Wtorek

13:50 – 14:35

  1.  

Mirosława Sadłowska

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

VII (dz), VIII (dz)

Wtorek

14:45 – 15:30

  1.  

Wiesława Kowalewska

Kółko taneczne „Małe Cheerleaderki”

 

Wtorek

8:10 – 8:55

  1.  

Małgorzata Robaczewska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

III b

Poniedziałek

8:00 – 8:45

  1.  

Małgorzata Robaczewska

Kółko kreatywności

III b

Środa

8:00 – 8:45

  1.  

Dariusz Koziara

Koło kreatywności – szachy

IV – VIII

Wtorek

7:25 – 8:10

  1.  

Ilona Lewandowska

Kółko kreatywności „Uczymy się grać w szachy”

II, III

Piątek

8:10 – 8:55

  1.  

Michał Michaliszyn

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

IVa, IVb

Czwartek

12:50 – 13:35

  1.  

Michał Michaliszyn

Gimnastyka korekcyjna

Ia, Ib

Środa

8:10 – 8:55

  1.  

Beata Czmoch

Kółko kreatywności

VIII, VII, VI

Środa

14:45 – 15:30

  1.  

Małgorzata Kopczyńska

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

III a,b,c (ch)

Wtorek

12:50 – 13:35

  1.  

Małgorzata Kopczyńska

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

V, VI a,b,c

Wtorek

14:45 – 15:30

  1.  

Beata Żuchowska

Koło kreatywności

VIII a, VIII b

Poniedziałek

14:45 – 15:30

  1.  

Julia Żbikowska

Koło kreatywności „Nuda się nie uda”

V b,  VI b

Środa

13:50 – 14:35

  1.  

Marzanna Posłuszna

Koło plastyczne „Rysowanie krok po kroku”

IIa, IIb, IIIa, IIIc

Wtorek

12:50 – 13:35

  1.  

Barbara Mejka

„Mali czytelnicy”

I

Wtorek

12:40 – 13:25

  1.  

Iwona Rajnik

Zajęcia relaksacyjne

I

Czwartek

12:50 – 13:35

  1.  

Grzegorz Neumann

Zajęcia sportowo – rekreacyjne

VII, VIII (ch)

Poniedziałek

15:30 – 16:15

  1.  

Grzegorz Neumann

Gimnastyka korekcyjna

Ic, Ib

Wtorek

8:10 – 8:55

  1.  

Emilia Matuszczak

Zajęcia teatralne

I - III

Środa

8:10 – 8:55

  1.  

Mirosława Sadłowska

Zajęcia sportowe

VII – VIII (dz)

Czwartek

14:45 – 15:30

  1.  

Dorota Polak

Koło kreatywności

VI a,b,c

Piątek

12:50 – 13:35

  1.  

Dorota Polak

Koło kreatywności

Va

Czwartek

7;25 – 8:10

  1.  

Dorota Polak

Koło kreatywności

Vb

Co drugi piątek

8:10 – 8:55

  1.  

Dorota Polak

Koło kreatywności

Vc

Wtorek

12:50 – 13:35

  1.  

Maria Krawczak

Koło geograficzne

V-VIII

Czwartek

13:50 – 14:35

  1.  

Zbigniew Buchalski

Szkolne Koło Caritas

IV – VIII

Środa

7:25 – 8:10

  1.  

Hanna Bazylczuk

Zajęcia wyrównawcze

V d, V b

Piątek

13:50 – 14:35

  1.  

Iwona Neumann

Koło matematyczne

VI, VII

Piątek

7:25 – 8:10

  1.  

Grażyna Zielińska

Koło historyczne

IV, VII, VIII

Czwartek

7:25 – 8:10

  1.  

Beata Czmoch

Chór

IV – VII

Poniedziałek

14:50 – 15:35

  1.  

Katarzyna Sobolewska

Zajęcia sportowe

IV (dz)

V – VI (ch)

Poniedziałek

Wtorek

13:50 – 14:35

15:30 – 16:15

  1.  

Kamilla Tylus - Kowalska

Zajęcia artystyczne

IV, V

Środa

13:30 – 14:30

  1.  

Violetta Mielewczyk

Drużyna harcerska

IV - VIII

Piątek

16:00 – 17:00