Mam 6 lat - gala finałowa

28 maja  2014 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Mam 6 lat”. Uroczystość była podsumowaniem 16 gal regionalnych.
Z radością informujemy, że spośród wszystkich nadesłanych prac uczniowie klasy 1 a i 2 b naszej szkoły zajęli II  miejsce za pracę plastyczno-literacką w kategorii,,Mam 6 lat i jestem aktywny”. Dyplom finalisty konkursu, wielki zestaw gier i książek wręczyła dzieciom Pani Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska. Cieszymy się ogromnie, że nasze starania zostały docenione przez Kapitułę Konkursu.
Nad atrakcjami tegorocznej gali czuwali animatorzy Centrum Nauki Kopernik, którzy przygotowali pokazy dla dzieci. Delegacja naszej szkoły mogła przebywać i korzystać z atrakcji w całym obiekcie.Uczestnicy gali wrócili do domu pełni wrażeń i emocji:
Martyna kl.2: ,, Fajny wyjazd, lepszy niż na placu zabaw. Bardzo mi się podobało. Kiedy pojedziemy jeszcze raz ?”
Julia kl.2: ,,Konkurs sprawił nam radość i duże szczęście. Jesteśmy z siebie dumni, że dzięki nam nasza szkoła wygrała”.
Vanessa kl.1: ,,Gdy weszliśmy do Centrum  Kopernika, to na samo dzień dobry dostaliśmy piękne prezenty. Później dowiedzieliśmy się, że zajęliśmy drugie miejsce w konkursie ,,6 latek w szkole”. Sama Pani Minister wręczyła nam nagrody i dyplom. Byłam szczęśliwa i czułam się bardzo ważna. I czułam, że jechałam 5 godzin, ale było fajnie. Dziś Pani myślała, że nie przyjdę do szkoły, a ja już byłam o 8.15 i czekałam, żeby podzielić się z kolegami grami, które dla nich przywiozłam i wspaniałymi wiadomościami.”
Nagrodzonym gratulujemy, wszystkim autorom sukcesu dziękujemy za pomoc !

Mam 6 lat 2014 Gala MEN

Wychowawca klasy I a Iwona Rajnik                                       Wychowawca klasy II b Marzanna Posłuszna