Dzień Ziemi

Dnia 20 kwietnia 2011r. odbył się konkurs matematyczno – przyrodniczy dla klas II i III uczniów Szkoły Podstawowej w Radzyniu Chełmińskim i Rywałdzie. W konkursie uczestniczyło 36 uczniów (18 uczniów z klas drugich i 18 z klas trzecich). Uczniowie rozwiązywali test składający się z trzech zestawów zadań matematyczno – -przyrodniczych o różnym stopniu trudności.

Organizatorami gminnego konkursu były p.Marzanna Posłuszna i p. Mariola Marcinkowska

Dnia 5 maja 2011r. odbył się apel z okazji obchodów Dnia Ziemi i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu.

W kategorii uczniów klas drugich:

I miejsce – Natalia Jakubowska

II miejsce – Izabela Lewandowska

III miejsce – Klaudia Paradowska, Grzegorz Borowiec i Zuzanna Socha

W kategorii uczniów klas trzecich:

I miejsce – Agata Głowacka

II miejsce – Aleksandra Junkier i Karolina Hejnakowska

III miejsce – Martyna Lubowiecka i Filip Placiński

Załączniki:

1.Regulamin konkursu

2. Zestawy pytań konkursowych

{dionegallerywizard parameters="viewertype: colorbox, captionusing: 0, boxwidth: 800, boxheight: 600"}