DZIEŃ SENIORA

Kontynuując wieloletnią tradycję organizowania środowiskowego spotkania babć i dziadków dnia 27 stycznia w Szkole Podstawowej odbył się DZIEŃ SENIORA.
           Wśród zaproszonych gości powitaliśmy Dyrektora Zespołu Szkół p. Adama Olejnika, wicedyrektorów:  p. Gabrielę Michalską i p. Grażynę Zielińską, przewodniczącą Rady Rodziców p. Małgorzatę Sobotę i skarbnika p. Marię Bieniek. Na uroczystość przybyły babcie, dziadkowie oraz członkowie chóru ,,Harmonia”. O oprawę muzyczną i pomoc w obsłudze zadbała IV drużyna harcerska ,, Radzyńskie Jaszczurki” pod opieką drużynowej Karoliny Wacławskiej. Po powitaniu gości przez p. A. Olejnika oraz p. Marię Stanisławską na scenie pojawili się uczniowie klas: I b, II b III b, którzy pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Marii Stanisławskiej, Małgorzaty Stanisławskiej i Marzeny Posłusznej przygotowali montaż słowno-muzyczny. Wyrecytowali wiele pięknych wierszy o miłości do babci i dziadka. Uczniowie cieszyli się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swój szacunek dla babć i dziadków. Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które tyle wysiłku włożyły w przygotowanie uroczystości. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Dzieci przygotowały dla gości drobne upominki- własnoręcznie zrobione laurki.  Dziadkowie i wnukowie zostali zaproszeni do różnych konkursów, które pokazały ich uzdolnienia plastyczne, taneczne, sprawnościowe. Nie obyło się także bez wspólnych tańców.
        Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umacniania więzi rodzinnych, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.  Uważamy, że tegoroczny  DZIEŃ SENIORA był udany i z pewnością podobał się wszystkim uczestnikom.

Dzien Seniora 2012