,,5 porcji warzyw, owoców i soku' w naszej szkole - podsumowanie programu

27 kwietnia w ramach podsumowania ogólnopolskiego programu ,,5 porcji warzyw, owoców lub soku’ koordynator programu p. Marzena Posłuszna zorganizowała klasom młodszym niecodzienny poranek. Tego dnia wszyscy uczniowie klas 1, 2 i 3 mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę na temat racjonalnego odżywiania się. Pod kierunkiem swoich pań przygotowali więc m.in. wesołe piosenki, wiersze, hasła i zagadki o tematyce owocowo- warzywnej. W swych wystąpieniach uczniowie podkreślali, że owocowo-warzywne porcje są niezbędne w ich diecie, stanowią naturalne źródło cennych witamin oraz składników mineralnych.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali jabłka i soki co nie stanowiło niespodzianki, ponieważ dla naszych wychowanków to przecież codzienność:)

Uczniom całej szkoły życzymy dobrego zdrowia i świetnego samopoczucia każdego dnia:)!

fotogaleria