Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

W dniu 3 września 2012r. odbyła się inauguracja roku szkolnego 2012/2013.

Nowy rok w naszej szkole rozpoczął się uroczystym spotkaniem z władzami samorządowymi, przedstawicielami lokalnych instytucji współpracujących ze szkołą oraz rodzicami.

Słoneczna pogoda, miła atmosfera, serdeczne uśmiechy wszystko to towarzyszyło pierwszemu powakacyjnemu spotkaniu na nowym, przyszkolnym placu.

Po powitaniach, omówieniach spraw organizacyjnych i krótkiej części artystycznej z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej 323 uczniów spotkało się ze swoimi wychowawcami, koleżankami i kolegami Dla 50 pierwszoklasistów w tym 23 dzielnych sześciolatków ten rok szkolny to nowe, nieznane doświadczenieJ

Pierwszoklasistom, jak również wszystkim pozostałym, starszym uczniom życzymy samych owocnych chwil spędzonych w miłej, życzliwej i bezpiecznej atmosferze. Niech Wasza intelektualna przygoda w naszej szkole zaowocuje indywidualnym rozwojem.

Rodzicom życzymy samej satysfakcji z postępów swoich pociech, a pracownikom wytrwałości, cierpliwości i spełnienia zawodowego.

Całej społeczności szkolnej życzymy moc radości z odkrywania tajników nowo wprowadzonego e-dziennikaJ.