,,Witaminowo, to zawsze bezpiecznie i zdrowo."

30.11.2012 r.  uczniowie ze szkolnego kółka teatralnego ,,Miś Bobi" na zabawie andrzejkowej wystawili przedstawienie pt.:,,Witaminowo, to zawsze bezpiecznie i zdrowo."

Swoim występem  zachęcili kolegów do przestrzegania i stosowania zasad w ruchu drogowym oraz do noszenia światełek odblaskowych w celu zwiększenia swojego bezpieczeństwa na drodze. Ich starsi koledzy ze szkolnego koło PCK i ,,Dyskusyjnego Klubu Ucznia" zwrócili uwagę na ważną rolę prawidłowego odżywania prezentując walory witaminy C i A i ich źródło pochodzenia.

Występ młodych ,,artystów" był bardzo ciekawy i przedstawiony w humorystyczny sposób. Udało się rozbawić publiczność o czym świadczą zdjęcia.

Tanecznym krokiem kółko taneczne wprowadziło uczniów w rytm zabawy andrzejkowej.

Wszyscy wspaniale się bawili i korzystali z menu przygotowanego przez dzieci częstując się i zjadając rumiane jabłka.

Autor: Iwona Rajnik, Alicja Angowska- Składanowska