Konkurs ,,Mam 6 lat"

5 marca 2013 roku w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się uroczysta Wojewódzka Gala Laureatów konkursu „Mam 6 lat". Konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej skierowany jest do rad rodziców przedszkoli, szkół podstawowych oraz uczniów klas I – III. Jego celem jest promocja najciekawszych form aktywności rad rodziców, umożliwiających przyjazną adaptację dzieci 6-letnich do edukacji szkolnej oraz wsparcie współpracy między radami. Wśród wielu projektów, które napłynęły do komisji konkursowej z województwa kujawsko-pomorskiego wyróżniono również naszą szkołę.

Otrzymaliśmy nagrody w następujących kategoriach:

I miejsce za film w kategorii rady rodziców szkoły podstawowej ,,Sześciolatek w przyjaznej szkole”. W imieniu rodziców klas 1 b i 2 b nagrodę i dyplom odebrali główni autorzy sukcesu : pani Magdalena Rąbalska, pani Agnieszka Ligęza i pan Wojciech Dulka

III miejsce w kategorii uczniów klas I-III szkół podstawowych, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat ,,Mam 6 lat i potrafię”. Pracę plastyczno-literacką w tej kategorii wykonali uczniowie klas: 1 b i 2 b pod kierunkiem swoich wychowawczyń: pani Emilii Matuszczak i pani Marzeny Posłusznej.

Projekt nasz przeszedł do etapu centralnego konkursu, który odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie.

Na środku sceny przez całą Galę dumnie prezentowała się praca naszych uczniów, na tle której laureaci odbierali nagrody.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy :)

film 548fa
Foto Film