Zdrowe śniadanie w klasach I-III

8 listopada, w Dniu Zdrowego Śniadania, uczniowie klas I- III uczestniczyli w programie

,,Śniadanie daje moc”.

Od rana trwały przygotowania do wspólnego śniadania. Dzieci pod opieką wychowawców przygotowały i zjadły zdrowy posiłek. Było wiele radości, a wspólne śniadanie, w stołowce szkolnej, smakowało wszystkim. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły, od najmłodszych lat, uczą się podstaw zdrowego żywienia.
Akcja ta po raz kolejny uświadomiła dzieciom, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu  uczniowie mają  siłę do nauki, intensywniej myślą  podczas lekcji i mają energię do zabawy.

Pamiętajmy ,,śniadanie daje moc" na cały dzień :)

Śniadanie daje moc