Dzisiaj jest: 16 Maj 2024    |    Imieniny: Andrzej, Małgorzata, Wieńczysław

Bal karnawałowy kl. I - III

Bal karnawałowy 2014

Jak na karnawał przystało, dnia 21 lutego 2014r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej bawili się w rytm ulubionych przebojów. Przed tym jednak był czas przygotowania strojów. Szkolna sala zapełniła się więc pięknymi, kolorowymi, bajkowymi postaciami.

Jak co roku atrakcji nie zabrakło. Na początku balu uczniowie klasy IIIc przygotowali nam niespodziankę i wystawili przedstawienie na podstawie baśni Janiny Porazińskiej pt.,,Baśń o dwunastu miesiącach”. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna, do której rytmy ,,Gangnam Style” porwały wszystkich.

Ważnym punktem zabawy był wybór króla i królowej. Było to niecodzienne widowisko ponieważ jury, któremu przewodniczyła pani wicedyrektor przyznało trzy tytuły królowej i króla balu. Stało to się za sprawą wyboru króla i królowej klas pierwszych, drugich i trzecich. Zwycięzcom gratulujemy pomysłowych strojów, a jury dziękujemy za pracę, która do łatwej nie należała, ponieważ wszystkie stroje uczniów były bardzo ciekawe.

Bal przebierańców obfitował też w słodkie poczęstunki ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej, za które to serdecznie dziękujemy:)

Na zakończenie karnawałowej uroczystości pani pedagog ogłosiła wyniki konkursu pt.,,Żyjemy zdrowo i bezpiecznie” i wręczyła nagrody. Zwycięzcom gratulujemy:), a już teraz zapraszamy wszystkich uczniów na bal karnawałowy za rok:)