,,Mam 6 lat"- konkurs Ministerstwa Edukacji Narodowej

11 marca 2014 r. w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy odbyła się Finałowa Gala Wojewódzka etapu regionalnego III edycji Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat". Celem III edycji konkursu jest promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz promowanie aktywnego stylu życia, bezpieczeństwa i zdrowia wśród najmłodszych.

Bardzo miło jest nam poinformować o tym, że:

Uczniowie klasy 1a i 2b , którzy rozpoczęli naukę w szkole w wieku 6 lat zdobyli I miejsce za pracę literacko-plastyczną ,,Mam 6 lat i jestem aktywny”

Nagrodę otrzymała również Rada Rodziców naszej szkoły za zajęcie III miejsca. Rodzice nadesłali na konkurs film w kategorii: ,,Sześciolatek w przyjaznej szkole”.

Wyróżnione prace zostały nominowane do udziału w Gali Finałowej w Warszawie. Werdykt jury poznamy w maju 2014 roku. Trzymamy kciuki :)

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim autorom sukcesu.

Szczególne podziękowania dla Rodziców: Pani Barbary Miry, Pani Agaty Wiśniewskiej, Pani Magdaleny Rąbalskiej, Pani Agnieszki Ligęzy, Pani Kamili Ziółkowskiej, Państwa Ewy i Sebastiana Karbowskich, Pani Eweliny Adamczyk oraz dla Pana Karola Dombrowskiego – operatora kamery.

Fotogaleria  III miejsce w kategorii Rady Rodziców

Wychowawca klasy 1a-  Iwona Rajnik