Spotkanie z Mikołajem

Czas przedświąteczny to okres radości oraz marzeń nie tylko najmłodszych uczniów.
Tradycyjnie i w tym roku w naszej szkole czas ten rozpoczęliśmy spotkaniem z Mikołajem.  Już 5 grudnia pomimo braku śniegu przybył do naszej szkoły długo oczekiwany gość. Mikołaj, bo przecież o nim mowa, wręczał uczniom klas I – III słodkie upominki i razem z dziećmi uczestniczył w pląsach i zabawach. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w konkursach organizowanych przez prowadzących oraz śpiewali zimowe i świąteczne piosenki. Spotkanie dostarczyło samych radosnych przeżyć, wprowadziło w świąteczny nastrój i było okazją do wspólnej, zintegrowanej zabawy.
Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej dziękujemy za przekazane fundusze na zorganizowanie tej fantastycznej, mikołajkowej zabawy.