Dzisiaj jest: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny: Anita, Julianna, Jacek
1
6
7
2
3
4
5

Rok 2012/2013

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

W dniu 18.09.2012 r. na obiektach ośrodka wczasowego Casus w Łasinie – indywidualnymi biegami przełajowymi młodzież szkolna powiatu grudziądzkiego zainaugurowała sportowy rok szkolny 2012/2013.

WYNIKI INDYWIDUALNE

Dziewczęta 800 m

Chłopcy 1000 m

m

Nazwisko i imię

szkoła

pkt

m

Nazwisko i imię

szkoła

1

Kirsz Ewelina

Łasin

22

1

Kirsz Piotr

Szonowo

2

Jelińska Sara

Rogóźno

20

2

Kępiński Sebastian

Rogóźno

3

Karaszewska Agata

Ruda

19

3

Ścibior Jakub

Gruta

4

Wilmowicz Dominika

Łasin

18

4

Klasiński Bartosz

Słup

5

Średzińska Agata

Gruta

17

5

Kuffel Sławomir

Gruta

6

Wolska Ewelina

Piaski

16

6

Jaros Dawid

Słup

7

Wiater Natalia

Radzyń Ch.

15

7

Lipiński Adrian

Radzyń Ch.

8

Dziarska Natalia

Łasin

14

8

Kwiatkowski Radosław

Wałdowo Szl.

9

Urbanek Gabriela

Rogóźno

13

9

Justa Artur

Mokre

10

Jurek Wiktoria

Rogóźno

12

10

Gołębiowski Mikołaj

Zawda

11

Lewandowska Wiktoria

Plemięta

11

11

Bonkowski Michał

Gruta

12

Szyszka Julia

Ruda

10

12

Pepliński Patryk

Mokre

13

Kuczma Joanna

Szembruczek

9

13

Bojdo Norbert

Szonowo

14

Żychowska Agnieszka

Radzyń Ch.

8

14

Filbrandt Mateusz

Łasin

15

Rafalska Emilia

Linowo

7

15

Tomaszewski Mateusz

Radzyń Ch.

16

Gurak Martyna

Świecie n/Osą

6

16

Gurak Jakub

Świecie n/Osą

17

Iwańska Weronika

Wydrzno

5

17

Keński Mateusz

Szonowo

18

Hejnowska Agnieszka

Szembruczek

4

18

Baranik Marcel

Gruta

19

Ostrowska Agnieszka

Rogóźno

3

19

Jackowski Piotr

Mokre

20

Wrzesińska Justyna

Radzyń Ch.

2

20

Lewandowski Szymon

Mokre

 

Pozostałe dziew. po 1 pkt:    Powałka Paulina – Mokre, Pełka Paulina – Piaski, Szytniewska Sonia – Gruta, Kuszyńska Daria – Nowa Wieś, Milder Emilia – Nicwałd, Turulska Julia – Zawda, Jurek Kornelia – Rogóźno, Jakimcio Kamila – Zawda, Troczyńska Kamila – Świecie n/Osą, Golau Katarzyna – Dusocin, Rajnik Anna – Radzyń Ch., Kalinowska Karolina – Nicwałd, Garlewska Klaudia – Szonowo, Eichberger Daria – Radzyń Ch., Golecka Ewelina – Radzyn Ch., Szatkowska Patrycja – Radzyń Ch., Nartowska Natalia – Wydrzno, Hulewicz Oliwia – Rogóźno, Szlas Marlena
 – Nicwałd, Szczepaniak Paulina – Radzyń Ch., Wiśniewska Alicja – Świecie nad Osą, Sosik Aleksandra – Gruta, Lewandowska Marta – Gruta, Dziarkowska Wiktoria – Świecie nad Osą.
Startowało: 44 dziewczyny.

Pozostali chłop. po 1 pkt:      Keński Daniel – Szonowo, Sikora Robert – Szonowo, Tuleja Przemysław – Gruta, Żyłowski Albin – Łasin, Romanowski Bartosz – Radzyn Ch., Kudrelek Sebastian – Rogóźno, Tuleja Dawid – Gruta, Korczyński Mateusz – Świecie n/Osą, Udziński Jarosław – Świecie n/Osą, Mirota Patryk – Radzyń Ch., Hinz Błażej – Świecie n/Osą, Murawski Błażej
– Radzyń Ch., Adrychowski Karol – Linowo, Hulewicz Wiktor – Rogóźno, Ronkowski Mateusz
– Dusocin, Szczawiński Krzysztof – Dusocin, Jadziński Jakub – Rogóźno, Macioszek Mikołaj
– Rogóźno, Dymurski Dawid – Radzyń Ch., Jeziorski Emil – Radzyń Ch.
Startowało: 47 chłopców.

 

Gmina

Szkoły podstawowe

Szkoły gimnazjalne

dziew.
pkt

chłop.
pkt

razem pkt

miejsce

dziew.
pkt

chłop.
pkt

razem pkt

miejsce

Grudziądz

49

44

93

3

47

57

104

2

Gruta

34

87

121

2

38

35

73

4

Łasin

63

59

122

1

42

42

84

3

Radzyń Ch.

30

27

57

5

31

41

72

5

Rogóźno

63

24

87

4

25

17

42

6

Świecie n/Osą

16

12

28

6

63

53

116

1

 

Lipiński Adrian zakwalifikował się na  WOJEWÓDZKIE  INDYWIDUALNE BIEGI  PRZEŁAJOWE, które odbyły się 28 września 2012 roku w Bydgoszczy.

GALERIA 

 

POWIATOWE MISTRZOSTWA W KOLARSTWIE GÓRSKIM – MTB

20 września 2012 r. w klubie sportowym „Stal” w Mniszku odbyły się zawody kolarskie. Były to zawody drużynowe i indywidualne. Drużynę tworzyło 9 chłopców i 9 dziewcząt. Skład drużyny chłopców: Pesta Aleksander, Lipiński Adrian, Romanowski Bartosz, Mirota Patryk, Bryliński Mikołaj, Bryliński Miłosz, Olejnik Mateusz, Romanowski Paweł, Maksim Marcel.

Skład drużyny dziewcząt: Jędrzejewska Agnieszka, Ligęza Marta, Pesta Martyna, Zacharska Katarzyna, Wiater Natalia. Junkier Aleksandra, Otolska Marta, Wrzesińska Justyna, Koniecka Paulina.

Indywidualnie: III miejsce – Lipiński Adrian 

                      III miejsce – Wiater Natalia

                      VI miejsce – Otolska Marta

Drużynowo: IV miejsce

GALERIA

 

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W dniu 04.10.2012 r. na obiektach ośrodka wczasowego Casus w Łasinie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe.

Uczennice  naszej szkoły zajęły II miejsce

Skład drużyny: Żychowska Agnieszka, Wrzesińska Justyna, Golecka Ewelina, Wiater Natalia, Szatkowska Patrycja, Czenkusz Martyna, Eichberger Daria, Junkier Aleksandra.

 

POWIATOWE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W „6" PIŁKARSKICH CHŁOPCÓW

Dnia 11.10.2012 r. w Radzyniu Chełmińskim odbyły się turnieje w „ szóstkach” piłkarskich  chłopców.

 

Wyniki chłopców

Eliminacje:

Grupa A

Gruta – Łasin 0:0

Łasin – Wałdowo 6:0  (1:0)

Wałdowo – Gruta 1:2  (0:2)

 

Grupa B

Radzyń Ch.  – Rogóźno 2:0 (1:0)

Rogóźno – Linowo 1:3  (0:2)

Linowo – Radzyn Ch. 1:3  (1:2)

Finał: 

  •  O miejsce 5 – 6 Wałdowo Szl. – Rogóźno 2:0  (1:0)
  •  O miejsce 3 – 4 Gruta – Linowo 3:0  (1:0)
  •  O miejsce 1 – 2 Łasin – Radzyń Ch. 1:4  (0:1)

 

Kolejność ostateczna:1 m – Radzyń Ch., 2 m – Łasin, 3 – Gruta, 4 m – Linowo, 5 m – Wałdowo, 6 m – Rogóźno.

Zespół z Radzynia Ch.: Jeziorski Emil, Mirota Patryk, Zdziech Jakub, Bieniek Mateusz, Lipiński Adrian, Romanowski Paweł, Romanowski Piotr, Szumachowski Adrian, Romanowski Bartek, Ostrowski Jakub, Murawski Błażej, Tomaszewski Mateusz, Adwent Jakub.

Drużyna chłopców zakwalifikowała się do ĆWIERĆFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W „6” PIŁKARSKICH, które odbyły się w Grudziądzu ii zajęli II miejsce.

GALERIA

 

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINIPIŁCE RĘCZNEJ

Dnia 16 i 22.11.2012 r. w Zespole Szkół w Radzyniu Chełmińskim  odbyły się turnieje minipiłki ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Wyniki dziewcząt (16.11.2012 r.)  

 

Eliminacje

Grupa A

lp

Szkoła

1

2

3

pkt

bramki

miejsce

1

Gruta

xxx

11:1

3:4

2

14:5

2

2

Rogóźno

1:11

xxx

0:7

0

1:18

3

3

Ruda

4:3

7:0

xxx

4

11:3

1

 

Grupa B 

lp

Szkoła

4

5

6

pkt

bramki

miejsce

4

Radzyń Ch.

xxx

0:1

2:4

0

2:5

3

5

Świecie nad Osą

1:0

xxx

1:5

2

2:5

2

6

Łasin

4:2

5:1

xxx

4

9:3

1

 

Finał:

 

O miejsce 5 - 6: A3 –B3 Rogóźno – Radzyń Ch.     2:5 (1:2)

O miejsce 3 - 4: A2 – B2 Gruta – Świecie nad Osą  5:1 (3:1)

O  miejsce 1 – 2: A1 – B1 Ruda – Łasin        3:1 (1:1)

 

Kolejność ostateczna:

1 m – Ruda,  2 m – Łasin,  3 m – Gruta,  4 m – Świecie nad Osą, 5 m –Radzyń Chełmiński, 6 m – Rogoźno

 

Wyniki chłopców (22.11.2012 r.)

 

Eliminacje

Grupa A

lp

Szkoła

1

2

3

pkt

bramki

miejsce

1

Radzyń Ch.  

xxx

2:1

6:2

4

8:3

1

2

Szonowo

1:2

xxx

3:2

2

4:4

2

3

Rogóźno

2:6

2:3

xxx

0

4:9

3

 

Grupa B  

Lp

Szkoła

4

5

6

pkt

bramki

miejsce

4

Mokre

xxx

0:10

3:4

0

3:`14

3

5

Gruta

10:0

xxx

11:3

4

21:3

1

6

Świecie nad Osą

4:3

3:11

xxx

2

7:14

2

 

Finał:

 

O miejsce 5 - 6: A3 –B3 Rogóźno – Mokre 5:1  (1:1)

O miejsce 3 - 4: A2 – B2 Szonowo  – Świecie nad Osą 4:0 (3:0)

O  miejsce 1 – 2: A1 – B1 Radzyń Ch. – Gruta 3:2 (1:2)

 

Kolejność ostateczna:

1 m – Radzyń Chełmiński,  2 m – Gruta,  3 m – Szonowo,  4 m – Świecie nad Osą, 5 m – Rogóźno,  6 m – Mokre.

 

Zespół z Radzynia Ch.: Jeziorski Emil, Romanowski Piotr, Romanowski Paweł, Lipiński Adrian, Murawski Błażej, Zdziech Jakub, Romanowski Bartosz, Tomaszewski Mateusz, Szumachowski Adrian, Ostrowski Jakub, Bieniek Mateusz, Grzelka Patryk, Adwent Jakub, Mirota Patryk

 

Drużyna chłopców zakwalifikowała się do ĆWIERĆFINAŁÓW WOJEWÓDZKICH W MINI PIŁCE RĘCZNEJ, które odbyły się w Grudziądzu i zajęli II miejsce

GALERIA

 

ZAWODY SZKOLNE W DWA OGNIE KL. IV

W grudniu odbyły się zawody szkolne w dwa ognie klas IV. W zawodach brało udział 36 uczniów. Jeden zespół to uczniowie jednej klasy.Kolejność miejsc:

 

I miejsce – klasa IV a

II miejsce – klasa IV b

III miejsce – klasa IV c